FK Trutnov : FK OEZ Letohrad 1 : 2 /1:1/ Hlavní rozhodčí : Blaschke Michal z Rudoltic Asistenti : Andrejs Václav ze Smi?ic, Šimek Zdeněk z České Třebové, Delegát svazu : Bydžovský Zdeněk z Prahy Divák? : 200 Žluté karty : 3 : 3 /Šimerda, Zahradník, Šedivý/ Branky : 1 : 0 Čada 12. Min., 1 : 1 Horák S. II 13. Min., 1 : 2 Šedivý 90. Min. Sestava hostů : Kupka, Lorenc, Veselý, Šedivý, Kulhavý, Dvo?ák, Vaniš, Volejník, Zahradník, Šimerda, Čada St?ídání : 75. Min. Zahradník - Chvojka Sestava domácích : Kobos, Mikeš, Horák S.I, Dujsík, Duch, Makovský P., Pich, Kábrt, Brhel, Kruliš, Horák S.II, St?ídání : 73. Min. Brhel - Macudis, 88. min. P. Makovský - J. Makovský Průběh zápasu : Lépe začali hosté z Letohradu a již v 1. Min. zahrával trestný kop Vaniš po faulu na Dvo?áka, jeho střela však skončila nad. Ve 12. Min. domácí obranu rozebralo útočné duo Šimerda Čada a po pěkné akci Čada dává na 0:1 pro hosty. Tento stav netrval však ani minutu a po standartní situaci srovnává skóre domácí Horák II, který propálil Kupku. V 18. Min. opět zahrává Vaniš trestný kop, ale opět neúspěšně. Ve 26. Min. Kupka vyráží bombu Picha na rohový kop. Ve 40. Min. si na centr Dvo?áka nejvýše vys ko?il Kulhavý, ale jeho hlavička skončila jen o pár centimetrů nad bránou domácích. Ve 42. Min. střílí domácí Mikeš tém?? ze 30 metrů a jeho střela se ot?ela o břevno brány překvapeného Kupky. Ve 44. Min. končí ještě hlavička Horáka II těsně nad břevnem brány hostů. Poločas končí 1:1. Do druhého poločasu nastoupili hosté s jasným úmyslem ztrhnout vedení na svoji stranu a druhý poločas byli jasně lepším mužstvem. V 55. Min. měli domácí štěstí, když jinak velmi doběe pískající rozhodčí Blaschke přehlédl v chumlu bránících hráčů domácích ruku a domácí vykopávali na dvakrát z brankové ?áry. V 61. Min. si dotřetice postavil míč k zahrání trestného kopu Vaniš, ale trefil jenom ze? bránících hráčů. V 62. Min. měl tuto výhodu hostující Dvo?ák, ale jeho střela skončila nad. V 63 a 65 min. střílel nebezpečn? Zahradník, ale jeho střelám chyb?la přesnost. V 67. Min., když gradoval tlak Letohradu měl 100% šanci Čada, ale místo hlavičky nepochopiteln? cht?l zakončovat nohou a jeho pokus samoz?ejm? skončil nad. V 70. Min. byl ve výhodné střelecké pozici domácí Horák II, ale otálel se střelou a tak jeho šance z?stala nevyužita. V hektickém záv?ru prakticky již v nastaveném čase Šimerda ideáln? míč naservíroval Šedivému, který bombou pod břevno rozjásal fanoušky a celou lavi?ku Letohradu. Domácí mužstvo podalo jak ?ekl po zápase trenér Jebavý nejlepší výkon podzimu, ale přesto to na Letohrad nesta?ilo. Především v prvním poločase domácí hrozili nebezpečnými standartními situacemi. Druhý poločas pak již odpadli fyzicky. Letohrad konečně okusil trochu toho nezbytného štěstí?ka, tolik pot?ebného k vítězství.