FK OEZ Letohrad - FK AS Pardubice "B" 4:0 /3:0/ Hlavní rozhodčí : Zerzán Miloš z Vysokého Mýta Asistenti : Blaschke z Rudoltic, Martínek z Opo?na Delegát svazu : Ing. Pánek z Hradce Králové Divák? : 550 Branky : 1 : 0 37. Min. Čada, 2:0 38. Min. Dvo?ák, 3:0 41. Min. Čada, 4:0 67. Min. Šimerda, Žluté karty : 3:2 /Šimerda, Šedivý, Vaniš/ Sestava hostů : Ka?uka, Chára, N?me?ek, Šimá?ek, Vejd?lek, Kaufman, Chocholouš, Pištora, ?ernohubý, Veverka, Kocourek, St?ídání : 27. Min. Vejd?lek - Rogovik, Sestava domácích : Kupka, Lorenc, Žák M., Šedivý, Kulhavý, Dvo?ák, Vaniš, Volejník, Čada, Aberle, Šimerda, St?ídání : 46. Min. Kupka - Kollert, 46. min. Dvo?ák - Chvojka, 72. min. Lorenc - Suchánek Průběh utkání : V Letohradě se představil omlazený celek z Pardubic a první půl hodinu byl lepším týmem. V 5. A 8. Min. musel Kupka zachra?ovat po střelách útočník? Pardubic, kteří domácím zadák?m dělali velké problémy. Postupem času otěže zápasu p?ebírali hráči domácího týmu. Ve 13. Min střílí vedle Vaniš a v 18. Min. bombu Lorence golman Ka?uka chytá. Ve 26. Min. Čada dává z jedné Šimerdovi, jeho střela však končí nad bránou hostů. Ve 37. Min. nap?áhl z 25 metrů Čada a vymetl šibenici brány Pardubic. Netrvalo dlouho a po levé straně utekl Aberle a jeho centr volejem usm?rnil Dvo?ák za záda Ka?uky podruhé. Ve 41. Min. po závaru rohového kopu se nejlépe orientoval Čada a pati?kou dává na 3:0 pro domácí. Takto skončil i první poločas. Ve druhém poločase domácí měli n?kolik vyložených p?íležitostí, ale střely Šedivého i Aberleho vždy skončily nad. V 67. Min. Kulhavý našel centrem hlavičku Šimerdy, který uzavřel skóre sobotního zápasu na 4:0 pro domácí. Ke konci zápasu mohl výsledek ještě korigovat hostujícící Veverka, ale ve slibné p?íležitosti netrefil bránu střídajícího Kollerta.