FK OEZ Letohrad - SC Pragis FV Plast Satalice 2:1 (0:1) Hlavní rozhodčí : Švengr Milan z Jablonce n/N Asistenti : Polák Petr z Liberce, Blaschke Michal z Albrechtic Delegát svazu : Kopecký Rudolf z Rudoltic Divák? : 750 Žluté karty : 2:5 červené karty : 1:0 68. Min. Suchánek, Branky : 0:1 43. Min. Kafka, 1:1 60. Min. Čada, 2:1 88. Min. Kupka /pok. Kop/ Sestava hostů : Trmal, Štáf, Medynský, Mikyška, Med?ický, Dobrý, Budina, Kahuda, Melichar, Kafka, Mašek, St?ídání : 66. Min. Mašek - Koffi, 75. min. Dobrý - Holoubek, Sestava domácích : Kupka, Volejník, Žák M., Vaniš, Suchánek, Kroulík, Vacek, Aberle, Žák J., Roztorgujev, Čada, St?ídání : 90. Min. Roztorgujev - Zahradník, Průběh utkání : Domácí mužstvo začalo náporem, ale hosté ze Satalic dirigováni výborným Medynským dlouhé minuty odolávalo. Ve 13. Min. se na levé straně uvolnil Žák J. nacentroval do vápna, ale hlavička nabíhajícího Vacka skončila nad bránou domácích. V 16. Min. ze zastřeloval Vaniš, ale jeho bomba z 30 metrů šla mimo tyče brány hostů. V 19. Min. rychlý brejk zakončil bombou do golmana Čada. Ve 33. Min. Vaniš křižnou přihrávkou našel Aberleho, ale ten a? faulován vystřelil pouze do bo?ní sítě. Ve 38. Min. střílí Čada z trestného kopu nad bránu hostů. Ve 43. Min. hosté poprvé vystřelili, když se na vápně nejlépe orientoval Kafka a z oto?ky trefil přesn? r??žek domácí svatyn?. Hosté se ujali vedení 0:1 a takto skončil i první poločas. Druhý poločas opět začali domácí náporem, ale hlavička Vacka ve 48. Min. končí nad bránou. V 60. Min. trefil Vaniš z trestného kopu břevno a odražený míč posílá Čada hlavou do sítě. Tímto vyrovnává stav na 1:1. V 65. Min. se ocitl sám před brankářem Vacek, ale nastřeluje jenom padajícího brankáře Trmala. V poslední čtvrthodince tlak domácích gradoval a v 86. Min. byl ve 100% šanci Kroulík, ale golman hostů jeho střelu vyráží. V 88. miN. byl ve vápně hostů sražen unikající Aberle a pokutový kop s p?ehledem proměnil brankář domácích Kupka na kone?ný stav 2:1 pro domácí. Domácí tak vybojovali š?astné vítězství.