AFK Chrudim – FK OEZ Letohrad 2 : 2 na pen. 3:4
Hosté: Kykal – Šponar, Lukeš, Strasmeier, Kail – Vaniš, Adam, D.Stejskal – M.Stejskal (75.Hundák), Kočí, Čada
Branky: 19. Vladyka z pen., 81. Vladyka – 9. D. Stejskal, 37. Adam
Proměněné penalty: Vladyka, Holub, Vácha – Vaniš, Hundák, Kail, Šponar
Neproměněné penalty: Hauf, Linhart
ŽK: Vácha – Adam, Vaniš
Diváci: 200
HR: Blaschke M. AR: Jelínek, Dujsík
Průběh utkání: 1.kolo Poháru ČMFS sehráli letohradští fotbalisté na hřišti Afrkáčů. Divizní soupeř uhrál v normální hrací době remízu, penalty rozhodly o postupujícím, který se může těšit ve středu 3.září na domácím hřišti na prvoligový Jablonec.
Již v 9.minutě D.Stejskal vypálil levačkou a utkání začalo mít očekávaný průběh. Ovšem za deset minut bylo vyrovnáno, když po faulu v pokutovém území proměnil penaltu zkušený Vladyka. Vedení na svou stranu strhli hosté ve 37.minutě. Kočí přihrál Šponarovi a jeho centr umístil do sítě novic v barvách FK OEZ Adam.
Po přestávce trefil z přímého kopu břevno D.Stejskal. Domácí měli ve svých řadách střelce Vladyku a ten i napodruhé vyrovnal. Letohrad mohl rozhodnout těsně před koncem, když po Hundákově rohu trefil Kočí hlavou břevno.
Penaltový rozstřel byl až do třetí sérii vyrovnaný. Poté Haufovu střelu k pravé tyči likvidoval Kykal, následně Šponar proměnil a Linhartova střela mířící mimo rozhodla o postupu favorita.