FC Velim FK OEZ Letohrad 2 : 2 /1 : 1/

Hlavní rozhodčí : Chládek Marcel z Kynšperka, Asistenti : Chadima Martin z Cvr?kovic, P?íhoda Radek z Loun, Frank Radek z Rakovníka, Delegát svazu : Vrzal Josef ze Sezimova Ústí, Divák? : 350, Branky : 1 : 0 30 minuta Slavík, 1 : 1 43 minuta Vaniš, 1 : 2 51 min Kroulík /pokutový kop/ 2 : 2 84 min Vodrážka /pokutový kop/

žluté karty : 3 : 1 /Za Letohrad Kulhavý/ červené karty : 1 : 0 79 minuta brankář domácích černý,

Sestava domácích : černý, Matějka, Hr?za, Soukup, Vodváčka, Duche?ek, Hrodek, Kohoutek, Novák, Žižka, Hájek, St?ídání : 80 minuta Hrodek Dan?k, 89 minuta Hájek Kostka,

Sestava hostů : Kupka, Suchánek, Volejník, Šedivý, Kulhavý, Kroulík, Vacek, Vaniš, Dvo?ák, Roztorgujev, Čada, St?ídání : 40 minuta Suchánek Peřina, 72 minuta Vacek Žák J.,

Průběh zápasu :

Utkání se hrálo z d?vodu rekonstrukce hrací plochy na malebném stadionku ve vesni?ce Sokole?. Lépe začali hosté z Letohradu, kteří si vytvořili trvalou převahu, ale bez větších brankových p?íležitostí. Již ve 2 minutě střela Šedivého z trestného kopu končí nad bránou domácích. V e 12 minutě Čada ideáln? našel Kroulíka, který, ale jenom nastřelil padajícícho golmana domácích. V 15 minutě výborn? hrající Suchánek vybojoval ve středu hřiště míč, dal z jedné na Kroulíka, ale jeho centr posílá Čada hlavou nad bránu. Ve 20 minutě se dostali do šance také domácí, ale Kupka byl na místě. Ve 23 minutě střílí Vaniš, ale golman černý si s jeho střelou poradil. Ve 30 minutě předvedli domácí akci na jeden dotek , kterou zakončil perfektní střelou k tyči Slavík a domácí vedli 1:0. Ve 37 minutě hostům zatrnulo, když střela téhož hráče prakticky ze stejného místa se jenom ot?ela o levou tyč svatyn? hostů. Ve 40 minutě střídá zraněného Suchánka Michal Peřina a staví se na pravý okraj obrany. Ve 43 minutě se hosté do?kali vyrovnání, když po faulu na Kroulíka zahrával trestný kop Vaniš a prostřelil bombou ze? domácích hráčů. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1. Druhý poločas opět začali tlakem hosté z Letohradu a již v 51 minutě byl v pokutovém území podražen Roztorgujev a sudí Chládek správn? ukázal na zna?ku pokutového kopu. Ten s p?ehledem proměnil Kroulík na 1:2 pro hosty. V 56 minutě zahrávali domácí trestný kop, ten však prošel nikým netečován podél celé brány Letohradu. V 60 minutě na trestný kop Kroulíka z levé strany nedosko?il Čada. V 61 minutě postupoval Roztorgujev sám na bránu v rozhodují chvíli mu však míč na nerovném terénu usko?il a bylo po šanci. V 78 minutě mohl skórovat Šedivý, ale jeho technickou střelu z trestného kopu sta?il brankář domácích vyrazit na rohový kop. Po tomto rohovém kopu musel předčasně do sprch brankář domácích černý, který p?stí udeřil hostujícího ?adu do obli?eje. Po tomto vylou?ení domácí vsadili vše na útok a hosté z Letohradu se nepochopiteln? nechali zatla?it do defenzívy. Po jednom z rychlých protiútok?, kdy hráči Letohradu nechali do vápna proniknout jednoho z útočník? domácích, vyběhl golman Letohradu Kupka fauloval v pokutovém území a byl z toho druhý pokutový kop. Tentokrát proti hostům z Letohradu. Ten proměnil domácí Vodrážka ve vyrovnávací branku na 2:2. V 85 minutě musel hasit nebezpečí akrobatickým zákrokem doběe hrající Peřina, který míč odkopl těsně před dobíhajícím Žižkou. V 86 a 88 minutě mohl ještě skórovat Kroulík z Letohradu, ale jeho střely z nebezpečné vzdálenosti skončily nad bránou domácích. Hosté z Letohradu byli lepším mužstvem a vzhledem k vývoji utkání si zasloužili vyhrát. Dalo by se ?íci, že tedy ztratili zcela zbytečn? dva d?ležité body.