MF DNES 14.8. 2001 Pardubický kraj - strana 6 Divizní týmy z Pardubicka zahájily úspěšně Satalice - Letohrad 1:1 "Bylo to nadpr?m?rné divizní utkání," hodnotí letohradský trenér Jaroslav Horák zápas s nová?kem v divizi Satalicemi. "P?estože zápas nakonec skončil remízou, domácí byli o fous lepší," oce?uje výkon satalických fotbalist? Horák. Letohradští vedli od 52. minuty střelou Šimerdy, který po rychlém letohradském protiútoku p?ekonal brankáře domácích. O deset minut později se ale po rohovém kopu dostal k míči satalický Haniak a svou střelou vyrovnal na 1:1. P?esto byl Horák s výkonem i s výsledkem zápasu spokojen. "Spokojen? se tvá?ili také domácí, takže ta remíza byla asi spravedlivá," dodává letohradský trenér. V p?íštím kole se Letohrad utká v okresním derby s AgriíChoce?. "Budeme chtít určitě vyhrát, doma je to povinnost," ?íká k dalšímu mistrovskému utkání Horák. Kompletní ?lánek najdete zde.