Lépe začali domácí, kteří si vytvořili mírný tlak. Již ve 3. Min. zkoušel technicky obstřelit Kupku Hájek, ale jeho střela skončila mimo bránu hostí. V 8. Min. byl ve slibné šanci hostující Šimerda, ale golman domácích Tu?ek včasným vyb?hnutím tuto šanci zma?il. V 16. Min. končí trestný kop Krejčíka jenom ve zdi hráčů hostí. Ve 21. Min. chybuje obrana hostů a Donát dává na 1:0 pro domácí. Ve 35. Min. individuáln? prošel obranou domácích Dvo?ák, který přihrává ?adovi, ten postupuje sám na Tomka, ale místo zakončení volí přihrávku na Šimerdu, který měl ale míč na dlouhou nohu a střela z jeho kopačky končí vedle levé tyče brány domácích. Konec prvého poločasu domácí zna?n? p?itvrdili, což rozhodčí ohodnotil pouze t?emi žlutými kartami. Do druhého poločasu musel trenér Horák poslat za zraněného Žáka Marka Davida Št?pána, který podal velmi dobrý výkon. Ve 47. Min. zachránilo domácí mužstvo od pohromy břevno, které z velkého úhlu nastřelil výborný Aberle. V 52. Min. naopak měli hosté štěstí, když míč vykopával z brankové ?áry Dvo?ák. Od této chvíle bylo na hřišti již jedno mužstvo a to mužstvo Letohradu. V 55. Min. unikl po pravé straně Chvojka, míč naservíroval ?adovi, ale jeho bomba skončila jenom nad bránou domácích. V 58. Min. vyslal sv?j projektil z 25 metrů na bránu domácích Dvo?ák, ale Tomek zázračně balón vyškrábl na rohový kop. V 62. Min. se hosté konečně do?kali vyrovnání. Po standartní situaci nejvýše vysko?il Lorenc, míč poslal před bránu, kde lavi?ku hostů rozjásal Šimerda, který vyrovnal na 1:1. V 77. Min. měl na kopa?ce vítězný gól Aberle, ale v rozhodujícím okamžiku byl postr?en a jeho dorážka skončila mimo bránu domácích. Konec utkání měli jasně v režii hráči Letohradu, ale domácí mužstvo už plichtu udrželo. Dalo by se ?íci, že tentokrát hosté z Letohradu v Náchodě body ztratili, protože především ve druhém poločase byli evidentn? lepší a vytvořili se n?kolik gólových situací. Z týmu hostí se líbili Lorenc, Dvo?ák a výborný Aberle. Kompletní výsledky 3.kola : Velké Hamry/Tanvald - Olympia Hradec Králové 4:1 (1:1) Trutnov - Český Dub 3:2 (2:2) Pardubice B - Ždírec 1:1 (0:0) Satalice - Rychnov n. Kn. 2:1 (2:0) Choce? - Čáslav 2:2 (1:1) Náchod/Deštné - Letohrad 1:1 (1:0) Vyšehrad - Žižkov B 2:1 (1:0) Český Brod - Velim 5:2 (2:2).