SK Český Brod - FK OEZ Letohrad 1:1 (1:1) Hlavní rozhodčí : Hoffman z Prahy Divák? : 350 Žluté karty : 3:4 červené karty : 2:1 85. Min. Mally, 89. Min. Fišer, 85. Min. Šimerda Branky : 1:0 Čada, 1:1 Mally Sestava hostů : Kupka, Lorenc, Veselý, Vaniš, Suchánek, Ulvr, Volejník, Šedivý, Dvo?ák, Čada, Šimerda St?ídání : 61. Min. za Lorence Zahradník, Sestava domácích : Tichai, Starý, Fišer, Mally, Houdek, Bohm, Roztorgujev, Nekolný, Hrdina, Dali, Blažek St?ídání : 90. Min. za Roztorgujeva Novák Průběh utkání : Hosté z Letohradu p?ijeli do Českého Brodu už s novou posilou a to s Vanišem, který ještě minulý týden hrál v Mladé Boleslavy, kde byl na hostování z Hradce Králové. Celý první poločas byli jasně lepší hosté, kteří si vytvořili i n?kolik slibných p?íležitostí. Již ve 4. Min. zahrával trestný kop Ulvr, ale míčil pouze do zdi. V 10 . min. střílí z úhlu domácí fotbalista Roztorgujev, ale Kupka je na místě. V 11. Min. tvrdě střílí Volejník, bohužel mimo. Ve 24. Min. je ve vyložené pozici Šimerda, ale jeho hlavička končí pouze v náručí brankáře domácího týmu. Ve 26. Min. ?eší spletitou situaci před bránou Kupka. Ve 29. Min. výborný Suchánek vybojoval jeden z mnoha souboj? s Helmi Dalim na polovin? hřiště, rychle založil akci, kterou úspěšně zakončil p?ehozením brankáře Čada a hosté se ujali vedení 0:1. Hosté se z vedení, ale dlouho neradovali a po závaru po p?etaženém trestném kopu skóroval na 1:1 domácí Mally. Z prvého poločasu stojí za zmínku ještě zákrok na Volejníka, který si obhazoval stopera domácích a býval by šel sám na branku domácích. Tento likvida?ní zákrok však rozhodčí ocenil pouze kartou okru. Do druhého poločasu nastoupili domácí s úmyslem oto?it výsledek na svou stranu a zatla?ili hosty na svoji půli. Ty však podnikali rychlé brejky a domácí obran? nenechali chvíli oddychu. V 61. Min. musel odstoupit po zranění Lorenc, který zcela vymazal druhý útočný hrot domácích. Vystřídal ho Zahradník, který šel hrát na hrot a byl to právě on, který v záv?ru utkání měl na kopačkách vedoucí gól Letohradu. B?hem posledních dvaceti minut t?ikrát velmi doběe střílel ze středních pozic Šedivý, ale golman domácích si s jeho střelami poradil. V 85. Min. domácí Mally sestřelil unikajícího Šimerdu, který neudržel nervy na uzd? a domácímu hráči oplácel. Oba tyto zákroky rozhodčí ocenil červenou kartou. V 88. Min. mohl skórovat domácí Hrdina, který utekl po pravé straně, ale v poslední chvíli ho odzbrojil Suchánek. V 89. Min. se červenal domácí Fišer po zákroku na ?adu. Devadesátá minuta byla velmi zajímavá. Nejprve Šedivý nevyužil krásný centr Zahradníka, když hlavičkoval nad bránu domácích a poté byl evidentn? ve vápně domácích sražen Čada, ale snad jediný muž na hřišti v Českém Brod? tento zákrok nevid?l a to byl hlavní sudí Hoffman, který nechal pokračovat ve h?e. Utkání nakonec skončilo plichtou i když k vítězství byli tentokrát blíže hosté z Letohradu. Oba soupeři podali nadpr?m?rný výkon a hrál se výborný fotbal, který domácí fanoušci po zápase ocenili. Z hostů se líbili především oba krajní obránci. V prvním poločase hrál velmi doběe Šimerda, škoda jenom jeho vylou?ení. Trenér domácích ocenil vysokou známkou také střídajícího Zahradníka z Letohradu.