FK OEZ Letohrad - FK Velim 2 : 0 (1:0) Hlavní rozhodčí : Haškovec Milan z Tábora Asistenti : K?rka Jaroslav z Tábora, Fryš Milan z Opatova Delegát svazu : P?ibyl Miroslav z Hradce Králové Divák? : 600 Branky : 1:0 Aberle 30. Min., 2:0 Čada 86. Min. Žluté karty : 2:3 Sestava hostů : černý, Kuba, Malinovský, Soukup, Petrák, Hrodek, Dejmek, Vodváčka, Melounek, Slavík, Žižka, St?ídání : 61. Min. Hrodek - Fo?t, 61. min. Melounek - P?nkava, 65. min. Slavík - Lemfeld, Sestava domácích: Kupka, Veselý, Žák M., Šedivý, Suchánek, Volejník, Vaniš, Žák J., Dvo?ák, Čada, Aberle, St?ídání : 76. Min. Aberle - Chvojka, 89. min. Čada - Zahradník Průběh utkání : V úvodních dvaceti minutách si domácí vytvořili tlak, ale bez vážn?jšího efektu. Až v 21. Min. se do vápna vřítil Žák J., kterého v poslední chvíli odzbrojil Malinovský. Ve 25. Min. trestný kop Vaniše končí nad bránou hostí. Ve 26. Min. domácí dokonale rozebrali obranu hostů, když míč putoval na jeden dotek po ose Vaniš-Aberle-Čada, ale posledně jmenovaný ve 100% šanci minul bránu hostů. Ve 30. Min. po závaru před brankářem černým skóruje na 1:0 pro domácí Aberle. Ve 33. Min. Kupka vyráží na rohový kop bombu Slavíka. Ve 42. Min. měl na kopa?ce druhý gól Žák J., ale opět z?stalo jen u šance. Ve 44. Min. unikl obran? domácích rychlonohý Žižka, ale s jeho střelou si Kupka poradil. Poločas končí 1:0 pro domácí. Druhý poločas začali domácí náporem, ale obrana hostů dirigovaná výborným Malinovským je do ni?eho nepoušt?la. Až v 66. Min. unikl středem hřiště Aberle, ale míč si moc předkopl a brankář černý včasným vyb?hnutím mu tuto šanci zlikvidoval. V 73. Min. byli hosté blízko vyrovnání, když již p?ekonaného Kupku na brankové čáře zastoupil kapitán Veselý, který vykopl střelu Žižky. V 75. Min. postupoval sám na ?erného Volejník, ale golman hostů výborným zákrokem podržel hostující tým. V 85. Min. prošel celým hřištěm střídající Chvojka, ale jeho tvrdou střelu kone?ky prst? vyrazil černý na rohový kop. V 86. Min. domácí podnikli rychlý útok, když Vaniš našel volného Dvo?áka, který ideáln? uvolnil ?adu, který protrhl smělu a konečně se trefil. Stanovil tak kone?ný výsledek na 2:0 pro domácí. Utkání velmi vysoké úrovn? nakonec zaslouženě zvítězili domácí. Mužstvo Velimi se však v Letohradě představilo ve velmi dobrém sv?tle a určitě bude úto?it na horní patra tabulky.