Viktoria Žižkov "B" - FK OEZ Letohrad 2 : 2 /1:1/ Hlavní rozhodčí : Žu?ek z Kostelce nad Labem Asistenti : Veltruský ze Št?tí, Malák ze Št?tí Delegát svazu : Buša z Plzn? Divák? : 150 Branky : 20. Min. Holota 1:0 /pok. Kop/, 35. min.Dvo?ák 1:1, 52. min. Sechovec 2:1, 63. min. Čada 2:2 Žluté karty : 3:1 /Šimek, Janoušek, Sechovec, - Zahradník/ Sestava hostů : Kupka, Suchánek, Veselý, Šedivý, Kulhavý, Ulvr, Dvo?ák, Vaniš, Volejník, Čada, Zahradník, St?ídání : 81. Min. Čada - Žák J., 90. min. Zahradník - Chvojka, Sestava domácích : Kučera, Muller, Šimek, Starec, Frank, Novotný, Holota, Lindenthal, Prášil, Janoušek, Sechovec, St?ídání : 80. Min. Prášil Svoboda Průběh utkání : Domácí nastoupili na trávníku v Uh?in?vsi s několika posilami z "A" mužstva a z po?átku utkání diktovali tempo hry. Již ve 3. Min. utekl obran? hostů Prášil, ale Kupka jeho šanci zlikvidoval. Postupem času se ale hosté z Letohradu více osmělovali a dostávali se i do slibných šancí. V 8. Min. hlavičkuje Čada nad bránu a o dvě minuty později končí trestný kop Šedivého mimo tyče brány domácích. Ve 20. Min. se poprvé měnil stav utkání, když rozhodčí Žu?ek zbaštil pád Lindenthala v pokutovém území a pokutový kop bezpečn? prom??uje Holota na 1:0 pro domácí. Po inkasované brance hosté nesložili zbran?, ale naopak p?idali na rychlosti a důrazu. Výsledkem tohoto byl trestný kop Ulvra, který skončil nad bránou a parádní individuální akce Dvo?áka, který si poradil s Holotou i Janouškem, ale jeho technickou střelu kone?ky prst? vyrazil golman Kučera na rohový kop. Vyrovnání se, ale hosté přece jenom do?kali, když agilní Zahradník prošel přes tři zadáky domácího týmu, míč předložil Dvo?ákovi, který nedal brankáři domácích šanci a srovnal tak stav na 1:1. Ve 37. Min. hosty podržel golan Kupka, který na dvakrát likvidoval bomby Novotného a Lindenthala. Do přestávky, ale mohli jít do vedení hosté z Letohradu, když ve 44. Min. Veselý našel křižným pasem Zahradníka, který postupoval sám na domácího brankáře, ale v okamžiku střelby mu míč odsko?il na nerovném terénu a bylo po šanci. Poločas skončil 1:1. Ve druhém poločase se hrál fotbal vynikající úrovn?. V 50. Min. skončil trestný kop Vaniše nad. V 52. Min. si nejvýše vysko?il na trestný kop Janouška, Sechovec a hlavou dal na 2:1 pro domácí. O minutu později, ale mohli hosté hned vyrovnat, ale teč Zahradníka skončila na tyči brány domácích. V 65. Min. bylo vyrovnáno. Kulhavý přesným centrem našel ?adu, který si exelentn? balón zpracoval mezi dv?ma obránci a oblou?kem přehodil vybíhajícího brankáře domácích. Srovnal tak stav na 2:2. V 66. Min. Čada zahrával trestný kop z hranice šestnáctky, ale nastřelil pouze ze? bránících hráčů. V 68. Min. východo?ech Frank v barvách domácích týmu bombou z vápna prov??il kvality Kupky, který byl ovšem na místě. V 72. Min. byl v šanci Volejník, ale brankář Kučera jeho střelu z úhlu zlikvidoval. V 89. Min. měl největší šanci druhého poločasu Dvo?ák z Letohradu, který postupoval sám na Ku?eru, ale ten se vyznamenal a zabránil jistému gólu. Utkání tak skončilo asi spravedlivou plichtou 2:2 i když v záv?ru utkání měli blíže ke 3 bod?m hosté z Letohradu. Trenér domácích pan Kohout po utkání ?ekl : Bylo to utkání dvou rozdílných poločas?. V prvním jsme byli lepší my, ve druhém hosté z Letohradu. Zejména ke konci utkání nás podržel brankář Kučera. Nakonec z toho byla asi spravedlivá remíza. Trenér hostů pan Horák k utkání uvedl : Před začátkem utkání bych vzhledem k soupisce soupeře bral remízu. Nyní jsem trochu zklamán, že Volejník a Dvo?ák v záv?ru utkání své šance nezakončili gólem, ale takový je už fotbal.