Naši muži A se po dvou zápasech ve svitavském azylu vrací zpět do Letohradu v sobotu 22.10.2005 zm??í své síly s celkem Předměřic n.O.,které vede náš bývalý kou? Miloš Mejtský.Výkop utkání je 15,30 hod a hlavním arbitrem je p.Miloš Zerzán z Vysokého Mýta.V současné době se tým potýká s velkou marodkou/Gerža,M.Hynek,Valta,Strasmeier,Čada/a tak základní sestava pro sobotní souboj je zatím velkou neznámou i pro trenérskou trojici.
Mladší a starší dorost po neúsp?šném duelu ve Svitavách/oba týmy prohrály shodně 0:1/ zajíždí k derby do Ústí nad Orlicí.Odjezd mužstev ze stadionu v Letohradě je v sobotu 22.10.2005 v 9,45 hod.
V neděli 23.10.2005 je naplánováno další utkání ústeckého víkendu,kdy B tým zajíždí rovn?ž do Ústí nad Orlicí.Odjezd v 14,00 hod ze stadionu,zahájení utkání je v 15,30 hod.
Rovn?ž v neděli se koná další souboj žákovských mužstvev,která vedou své tabulky.Sope?em jim budou celky mladších a starších žák? ze Žamberka.