Satoria – Dvorský (60. Javůrek), Stejskal, Macek, Šponar, Nágl (18. červená karta), Chládek, Zbudil, Kylar (70. Štusák) Hiller (58. Hauf), Kabourek

Šutovec – Kmoníček, Březina, Voženílek, Hladík (84. Vorel), Novák (80. Piskač), Husák, Chaloupský (65. Hrečín), Janecký, Ludvíček (90. Dlask), Lipavský (61. Čada)

Branky (včetně času)

45. Lipavský – 72. Zbudil (pokutový kop)

Hodnocení trenéra

K aktuální formě soupeře jsme jeli do Přelouče s respektem. Byli jsme dobře připraveni na rozestavení domácích 3:5:2. Od začátku nám nechyběla aktivita v útočné fázi. Bohužel vyloučení Nágla v 18. minutě nám překazilo plány. Museli jsme jít do nižšího bloku a soustředit se hlavně na defenzivu. I v oslabení jsme se soupeřem drželi krok a do šancí ho nepouštěli, až těsně před přestávkou jsme nechali odcentrovat Ludvíčka, přetažený centr si našel Janecký a před odkrytou branku naservíroval přihrávku Lipavskému = 1:0. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, hra byla vyrovnaná bez vážnějších šancí. Postupem času jsme se tlačili více dopředu, do hřiště jsme nasadili čerstvé síly, posílili ofenzivu a výsledkem byl penaltový faul na Štusáka. Pokutový kop v 72. minutě bezpečně proměnil Zbudil. Hra gradovala, emoce prýštily. V závěru utkání se do dvou zakončení z úhlu dostal Kabourek, ale brankáře domácích neprostřelil.

Z Přelouče jsme si chtěli odvézt tři body, ale vzhledem k průběhu utkání s pokorou bereme bod.