Šauer – Severa M., Grus, Hašek J., Bačík, Šmíd, Bálský, Čermák (84. Hašek M.) Fisheriuk (68. Pánek), Matoušek, Severa L.

Branky (včetně času)

13. Matoušek, 62. Severa L. – 34. Hiller, 45+1. Kyllar, 56. Nágl, 90. Kabourek

Hodnocení trenéra

Skvělý začátek utkání nám pokazila naše střelecká nepohoda, kdy jsme špatně řešili hned několik gólových situací. Dalším negativem byla 13. minuta a nepohlídaný dlouhý aut do našeho pokutového území, který na zadní tyči uklidil do sítě domácí Matoušek - 1:0. Nesložili jsme zbraně, byli aktivnější a ve 34. minutě jsme tečovanou střelou z přímého kopu vyrovnali Hillerem na 1:1. Pokračovali jsme v aktivitě a ještě před přestávkou otočili skóre v náš prospěch. Dobře hrající Hiller prošel přes dva bránící hráče a předložil gólovku Kyllarovi, který vstřelil svou první branku v dresu Letohradu – 1:2.

V 56. minutě jsme po výborném presinku po ose Zbudil, Chládek, Nágl zvýšili na – 1:3. Zanedlouho jsme o dvougólový polštář přišli. Chybnou rozehrávku a následný dlouhý aut za obranu využil domácí Severa L. – 2:3. Poté jsme tápali a báli se o výsledek. Až v 90. minutě po přihrávce Zbudila rozhodl Kabourek – 2:4.