FK OEZ Letohrad - Česká Třebová 4 : 0 (3:0) Sestava: Pěnička - Gloziga, Valta, Šedivý (60.Kvapil), Peřina - Kail, Havrda, Vaniš, Šponar, Jiroušek (85.Fiedler) - Kočí (62.Svoboda) Branky: 4.Kočí, 29.Vaniš, 45.Gloziga, 68.Havrda z pen Žluté karty 1:1 Rozhodčí: Hlavsa (Hradec Králové) Divák?: 150 P?vodn? se mělo hrát na umělé tráv?, ale nakonec se hrálo na p?írodním a větším hřišti. Hosté nepředvedli tém?? nic a Letohrad suverénn? svého soupeře p?eválcoval. Než se hosté sta?ili rozkoukat, už jim Kočí v?noval ve čtvrté minutě první branku na p?ivítanou. Když se z přímého kopu trefil krásn? přes ze? Vaniš, bylo to 2:0. V posledních sekundách prvního poločasu vstřelil Letohrad třetí branku, když hlavičkoval Gloziga. Druhá půle byla ve znamení stálého tlaku domácích. Ten korunoval čtvrtou brankou Havrda. Letohrad mohl jít do vyššího vedení v poslední desetiminutovce, ale brankář hostí K?ivka se vyznamenal proti Jirouškovi a střely Kvapila a Havrdy skončily na tyči.