Letohrad B – M. Třebová

Zničí Letohrad svého soupeře ve třetím zápase v řadě více jak šestibrankovým přídělem? Vladimír Boček, muž na velitelském můstku, má z Moravské Třebové respekt: „Soupeř to bude nesmírně kvalitní a navíc houževnatý a nepříjemný. Na podzim jsme u nich sice těsně vyhráli, ale nyní ještě ani nevíme, kdo bude v zápase hrát.“ Áčko totiž v neděli dopoledne hraje v Liberci a někteří hráči budou muset absolvovat cestu pod Ještěd a navíc zápas v krajském přeboru. Boček vidí kvalitní výkony svých svěřenců především za kvalitní přípravou: „Trénovanost se musí v krajském přeboru projevit. Když kluci trénují čtyřikrát týdně, musí to být vidět.

Převzato z www.denik.cz

Představení hráčů - B muži