Letohrad B – Prachovice 4 : 1 (1:0)

Sestava: Jaroš – Peřina, Šponar, Kail, Gloziga – Kempf (64. Vacek), Řehák (67. Šťovíček), Šedivý, Havrda – Kvapil, Svoboda (88. Fidler)

Branky: 2× Svoboda, Řehák, Kempf

Diváků: 50

Domácí celek chtěl utkání rozhodnout už na začátku zápasu, ale několik šancí Letohrad nevyužil a Kvapil trefil tyč. Prosadil se až Kempf po přihrávce Havrdy, jenž zamířil přesně k tyči. Po chvíli běžel sám na brankáře Goliana domácí Svoboda, ale gólman Prachovice podržel. Stejně se vedlo i Jarošovi, který si poradil se střelou Götze. Do poločasu se musel ohánět ještě Golian. Řeháka vychytal a při střele Havrdy mu pomohla branková konstrukce. Do druhé půle nechal Golian své čáry už v kabině a Letohradu se začalo dařit i střelecky. Po centru Peřiny se ve 48. min. prosadil Řehák – 2:0. Neuplynula ani hodina a bylo to 3:0 a střelec byl Svoboda. Prachovice si gól zasloužily a přáno jim bylo v 67. min., kdy se prosadil Götz. Třetí střelu do tyče měl na svědomí Letohrad. Kail přímo z rohu nastřelil tyč. Poslední slovo měl v závěru utkání Svoboda, jenž využil přihrávku Peřiny a dal na 4:1.