Lanškroun - FK OEZ Letohrad 1:0 (0:0) Sestavy: Domácí: Jaroš - Celý, černý, Popelá?, Stasiowski - Šišan (72. Vacek), Farkaš (46. Pobo?il), ?ernušák, Šilar - Šr?tek, Krejsar (46. Petru?). Hosté: Pěnička - L. Majvald, Plašil, Loufek (83. Pa?ínek), Hrdina - Dvo?ák, Fišer (78. Šťovíček), ?ermák, Kvapil - Kempf, Svoboda (58. A. Majvald) Branka: 90. Stasiowski Rozhodčí: Odehnal (Hradec n. S.) ŽK: 2:3 Divák?: 250 Hosté dopln?ni o tři hráče A mužstva od začátku převzali iniciativu a vytvořili si mírnou převahu, jenže Fišer a Kempf ve svých šancích neuspůli. Ve 35. minutě vyzkoušel pozornost letohradského gólmana Šilar a o pět minut později dal Pěničkovi možnost vyniknout i obránce Celý. Po přestávce si sice Lanškrounští vytvořili převahu, ale bez gólového efektu. Branku letohradu ohrožovali je ze standardních situací, ale ?ernušák ani Šilar branku netrefili. Hosté mohli zvrátit utkání v 85. minutě, jenže Kvapil nastřelil tyč. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, dostal se k míči obránce Stasiowski a nádhernou střelou z dvaceti metrů do šibenice zajistil domácím vítězství. p?evzato z: orlicky.denik.cz