Litomyšl - FK OEZ Letohrad B 0:1 (0:1) Sestavy: Domácí: Novotný - Kuzmyk, Zaal, Radimecký, Bican - Holec, Benko, Košín, Zeman (75. L. Král) - Janoušek, Kárský Hosté:Kasabov - Mikyska, Peřina, Vrbický, Hrdina - Šponar, Svoboda (67. A. Majvald), L. Majvald (88. Šťovíček), Kvapil - Kočí, Gerža (90. Loufek) Branka: 4. z pen. Kvapil Rozhodčí: Fryš (Opatovice) ŽK: 1:1 Divák?: 50 Posílená hostující rezerva zahájila utkání náporem. Ve 4. minutě fauloval Bican pronikajícího útočníka a na?ízenou penaltu proměnil Kvapil - 0:1. Vzápětí další Kvapilovu šanci zlikvidoval Novotný. Ve 14. minutě se ve slibné pozici ocitl litomyšlský Zeman, míč šel těsně mimo. Domácí postupně hru vyrovnali, balon se p?evážn? pohyboval ve středu pole a vážn?jší p?íležitost byla k vid?ní až těsně před přestávkou, kdy Hrdin?v pokus vytáhl Novotný na roh. Po zm?n? stran pokračovalo vyrovnané utkání. V 52. minutě vyrazil Novotný Šponar?v přímý kop a obránci sta?ili odkopnout na roh. V 67. minutě hlavičkoval Šponar do odkryté části branky a domácí gólman zabránil jistému gólu. Deset minut před koncem ještě agilní Šponar zakončil brejkovou akci do tyče. Hosté vyhráli zaslouženě, Jiskra si za celý zápas nevytvořila šanci. Převzato z www.denik.cz