SK Polička - FK OEZ Letohrad B 3:2 (0:1) Sestava: Pěnička - Peřina, Vrbický, Mikyska, Gloziga - Svoboda (70. ?ermák), Kvapil, Majvald A, Majvald L. (85.Šťovíček) - Zeman, Stejskal Branky: Mikyska, Gloziga ŽK: 3:3 Na p?d? třetího celku tabulky jsme odehráli vyrovnamé utkání.Rozdíl byl pouze v prom??ování brankových p?íležitostí. Domácí potrestali každou chybu v naší obran?. V 5.minutě vyslali domácí na naši branku první a taky poslední střelu v prvním poločase, se kterou si brankář Pěnička poradil. Naše mužstvo podnikalo rychlé protiútoky a n?kolikrát ohrozilo domácího branka?e. V 21.minutě si na rohový kop Kvapila nab?hl Mikyska a vedli jsme 1:0. Bohužel další šance našeho mužstav v prvním poločase z?stali nevyužity (Stejskal, Svoboda, Zeman). Do druhého poločasu vstoupili domácí náporem a po pěti minutách se do?kali po rohovém kopu vyrovnání. Za dalších deset minut už domácí vedli, když využily chyby naší obrany. Naši hráči se po gólu začali tla?it více do útoku a v 71.minutě jsme se do?kali vyrovnání. Gloziga obešel dva obránce a nedal domácímu branka?i šanci. Bohužel deset minut před koncem, po dalších zmatcích v naší obran?, domácí strhli vítězství na svoji stranu. V záv?ru měl na kopa?ce vyrovnání Zeman, ale domácí brankář ho vychytal.