Letohrad B - Ústí 1 : 1 (0:0) Sestava: Jaroš - Gloziga, Peřina, Kajl, Melichar - Šponar, Jiroušek (55. Kvapil), Řehák (69. Remeš), Valta - M. Stejskal, Fišer (60. Kočí) Branka: Stejskal M. Žluté karty: 0:1 Divák?: 200 V Letohradu bylo v sobotu k vid?ní velice kvalitní utkání. Domácí měli od začátku více ze hry, ústečtí fotbalisté ale zodpov?dn? bránili a vyráželi do nebezpečných protiútok?. První vážn?jší šanci měl v 17. minutě hostující útočník Vaní?ek, na hranici faulu byl zastaven ve vápně, penalta se ale nekopala. Letohradští byli nejblíže vedoucímu gólu ve 43. minutě, po centru Šponara hlavičkoval Fišer, brankář Krátký ale jeho pokus perfektním zákrokem vytla?il na roh. Po přestávce se obraz hry nezměnil, domácí úto?ili a měli čast?ji míč na svých kopačkách, hosté pokoušeli štěstí z brejkových situací. V 62. minutě kopal Borek trestný kop z hranice šestnáctky, míč ale skončil těsně nad brankou. O deset minut později vytáhl další skv?lý zákrok brankář Krátký, když zlikvidoval střídajícímu Kočímu vyloženou šanci z několika krok?. Záv?r zápasu byl velmi rušný. V poslední minutě normální hrací doby se po centru z levé strany prosadil domácí M. Stejskal a poslal sv?j celek do vedení - 1:0, tři body ale nakonec v Letohradu nez?staly. Ve druhé minutě nastaveného času nap?áhl z dobrých pětadvaceti metrů kanonýr ústeckých fotbalist? Borek a překvapil Jaroše v brance Letohradu - 1:1. www.denik.cz