FK LETOHRAD, z.s. „B“ – Tělovýchovná jednota Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. „B“ 1 : 3 (1 :2)

Branky: 43.Hauf – 10., 28. Bednář, 63. Krátký .

Rozhodčí: KUDYN Milan

ŽK: 4 : 2

FK LETOHRAD, z.s. „B“: Satoria – Dvorský, Pokorný, Šponar (K) ( 77. Chládek Martin), Kabourek, Shymchyshyn ( 46. Švercl), Javůrek (46. Filip), Hauf, Jiřánek, Procházka ( 71. Štusák), Škorpil ( 71. Šantrůček).

TJ Jiskra Ústí n. Orlicí „B“ : Hortlík – Šimek ( 73. Krumer), Skalický, Stejskal (K), Krátký, Tchanturia ( 86. Kotoulek), Popelář, Bednář ( 77. Kvapil), Stránský, Faltus, Vašek.

V neděli dopoledne jsme v domácím zápase 24. kola 1.A třídy přivítali v derby hráče z Ústí nad Orlicí. Domácí, ač posíleni hráči z A-týmu, bohužel nepředvedli, co se herního projevu týká, vydařené utkání. Byla tam bojovnost, ale přihrávky se nám vůbec nedařily. Hosté notně posíleni, předváděli o dost lepší kombinace. To se projevilo bohužel i na skóre. Dvakrát po sobě udeřil hostující Bednář. Nám se podařilo před koncem Haufem snížit, ale to bylo v celém utkání vše.

Do druhého poločasu domácí mužstvo nastoupilo se snahou vyrovnat, ale herně se prostě nedařilo. A když v 63. minutě hosté přidali další branku, bylo rozhodnuto.

Hosté si od nás odvážejí plný počet bodů a to zaslouženě. Nám se herně v domácích zápasech vůbec nedaří. Máme problém vstřelit branku. Bohužel už jde o sestup. Čekají nás ještě dvě utkání.

V dalším utkání, zase doma, v neděli dopoledne 2.6. přijede Proseč.