11.kolo Krajského přeboru mladších přípravek v Chocni
Soupeři: Choceň, Pardubice, Litomyšl, Letohrad

Choceň – Letohrad 1
5:6
Branky: 2× Sklenář, 2× Kutil, 2× Hašek
Soupiska: Milda Loufek, Filip Švercl, Ondra Petrlák, Ondra Nágl, Pavlik Ješina, Dan Sklenář, Šimon Faltus, Tomáš Kutil, Marek Hašek
Tento zápas nám velice pomohla účast Fíly Švercla, který společně s Danem dokázal skvěle motat hlavy i nohy soupeře. První tři minuty jsme hráli hlavně my. Filip ztratil těsně před bránou, kdy se na něho pověsili tři obránci a společně mu míč ukopli. Další šanci měl Dan, kdy utekl po lajně, stahovačkou doleva se uvolnil a pravou nohou poslal míč k pravé tyči. Další gól přidal Kůťa a do vedení 3:0 nás poslal Dan, když mu skvěle naservíroval míč Fíla. Soupeře toto skóre nepoložilo a dvěma individuálními šancemi snížil na 2:3, ale před poločasem se prosadil Mára. Druhý poločas jsme zaspali a čekali na balóny, které sbíral soupeř. Dvě takovéto chyby nás stály vedení a soupeř vyrovnal na 4:4. Fíla si vzal míč na polovině hřiště a svými kličkami se dostal až k bráně, odkud poslal míč na druhou stranu Márovi, který míč uklidil do prázdné brány. Soupeř obratem vyrovnal, ale pak utekl opět Fíla po lajně a poslal míč těsně vedle brány. Soupeř rozehrál od brány a kluci si míč obratem vybojovali a do brány ho nakonec uklidil Kůťa. Minutu poté rozhodčí zápas ukončil.

Choceň – Letohrad 2
1:4
Branky: Baláš, 2× Malínek, Prachař
Soupiska: Filip Krejsa, Sebik Dušek, Sofča Kovářová, Honzík Malínek, Štěpán Stejskal, Bruno Baláš, Dominik Šubrt
Velmi dobré utkání, ve kterém jsme měli velmi dobrý pohyb na hřišti a v osobních soubojích jsme byli soupeři vyrovnaným protivníkem. Začátek utkání byl vyrovnaný, ale jak hra plynula, tak jsme postupně přebírali iniciativu a ve druhém poločase byli lepší a pohlídali jsme si vítězství. V tomto utkání pochvalu zaslouží všichni hráči za své předvedené výkony.

Zápas 2
Letohrad 1 - Litomyšl
2:10
Branky: Kutil, Sklenář
Soupiska: Milda Loufek, Ondra Petrlák, Ondra Nágl, Pavlik Ješina, Dan Sklenář, Šimon Faltus, Tomáš Kutil, Marek Hašek
Ve druhém dnešním utkání nás soupeř vysloveně zaskočil svou bojovností. Přitom Litomyšl hrál druhé utkání po sobě. Jeho pohyb nás nutil k chybám, které ihned trestal. Soupeř vedl již 4:0, pak se prosadil Kůťa a snížil na 1:4. Soupeř obratem přidal dva góly. Soupeř většinou kontroloval hru a sbíral si balóny. Jejich sebevědomí chtěl potrestat Dan, když sebral míč na naší polovině a utekl s ním. Zezadu na něm viseli dva obránci a jeden ho nakonec podrazil. Rozhodčím nařízený volný přímý kop šel sám kopat a střelou do šibenice nedal brankáři šanci. Pak však soupeř opět kontroloval hru a byl všude rychleji a hrál více do těla. Navíc se mu dařila koncovka a skóre nakonec končilo na 10:2.

Letohrad 2 - Litomyšl
3:5
Branky: 3X Stejskal
Nevím, co se stalo, ale soupeř, který odehrál 2 zápasy za sebou byl prvních deset minut lepší, protože my jsme úplně „spali“ a na hrišti jako bychom nebyli. Žádný pohyb, žádný souboj – pouze jsme sledovali, jak hraje soupeř a nechávali jsme ho hrát. Prohrávali jsme tedy 0:3. Posledních pět minut prvního poločasu už bylo znatelné zlepšení pohybu a vysloužili jsme si snížení na 1:3. Druhý poločas už byl úplně o jiném přístupu a zápas byl minimálně vyrovnaný, místy jsme soupeře přehráli. Vyrovnali jsme i za cenu dalších šancí, které jsme nevyužili. Zhruba pět minut před koncem zápasu jsme opět neproměňovali své šance, nechali jsme soupeře dvakrát utéct přes celé hřiště a dostali dvě laciné branky.

Zápas 3
Pardubice – Letohrad 1
7:2
Branky: Hašek, Sklenář
Z Pardubic jsme měli velký respekt, ale začátek utkání byl více v naší režii. Nejdříve šel Dan sám na bránu, ale míč si moc předkopl, o minutu později byl v podobné šanci Marek, ale také nedal. Štěstí mu pomohlo o dvě minuty později, kdy dotlačil míč za brankovou čáru. Soupeř však ihned odpověděl a srovnal. Hned po rozehrávce na nás opět vyvíjel obrovský tlak až jsme chybovali. Nahrávku před naši branku vystihl a poslal míč k tyči. Srovnání měl na kopačkách Ondra Nágl, ale nebyl před brankářem dost důrazný a gólman měl dostatek času míč sebrat. Soupeř nám do poločasu utekl o tři góly a vedl 4:1. Začátek druhého poločasu se nám opět dařilo a měli jsme šance. Dan opět utekl po lajně a i když byl soupeř rychlý a důsledný, dokázal vstřelit gól. Dále se držení míče měnilo, ale soupeř šance proměňoval. Nakonec tedy zaslouženě vyhrál 7:2, i když kluci bojovali do poslední vteřiny.

Pardubice – Letohrad 2
4:4
Branky: Krejsa, Malínek, 2x Stejskal
K tomuto zápasu jsme přistupovali s velkým respektem ze soupeře. Musím ale říct, že celý tento zápas jsme odehráli velmi dobře a je velká škoda, že tři obdržené branky byly z důvodu nedohrání osobního souboje. Při našich dvou vstřelených brankách jsme soupeře přehráli kombinační hrou až skoro do prázdné brány, což se muselo divákům velice líbit. Remíza byla víceméně zasloužená.

Hodnocení turnaje trenéry:
Mužstvo 1: Soupeři byli silní, ale všichni naši hráči bojovali jako lvi. Nemocného Illju musel zastoupit Milda a protože ho to bavilo, chytal celý turnaj. První zápas za nás hrál Filip Švercl, který nám velice pomohl a s Danem tvořili úžasnou dvojici v útoku. Hráči často nehráli na svých obvyklých postech – např. z Ondry Nágla máme velice dobrého obránce, kde mu hra seděla. I když jsme museli improvizovat, turnaj hodnotím za velice povedený a mám z hráčů opravdovou radost za předvedený výkon.
Mužstvo 2: Turnaj se povedl počasím i přístupem hráčů. Jediná výjimka je prvních deset minut druhého zápasu. Všech osm hráčů musíme pochválit za předvedený výkon.