U11:

sestava: Eli Adamec (1. a 2. zápas), Matěj Bartoš, Oli Křivohlávek, Kyk Kubelka, Pája Maixner, Vítek Novotný, Vašek Skalický, Tom Strnad, Šíma Zářecký, Lojza Frydrych, Kuba Halbrštát, Oskar Novotný (3. zápas)

zápasy:

Letohrad : Svitavy - 4 : 6

střelci: Halbi, Oli 2x, Tom

Letohrad : Hlinsko- 8 : 5

střelci: Oli, Halbi 3x, Tom 2x, Kyk, Eli

Letohrad : Polička - 5 : 5

střelci: Oli, Halbi 2x, Tom 2x

Za krásného sobotního počasí jsme vstoupili do podzimní části soutěže a bylo na nás vidět, že se teprve rozjíždíme. První zápas i když prohraný jsme s nejtěžším soupeřem sehráli nejlepší zápas. Výsledkově turnaj za tým U11 nedopadl špatně, brali jsme výhru, remízu i prohru, ale upřímně naše výkony nebyly hezké. Měli jsme kolikrát víc štěstí než rozumu a góly jsme spíše ubojovali, než abychom předvedli pěkné fotbalové akce. Nechci být přehnaně kritický, ale je před námi hóóódně práce.

U10:

sestava: Filip Krejsa, Wendl Mathias, Pavel Ješina, Matějk Prachař, Oskar Novotný (1. a 2. zápas), Sebastian Dušek, Sebastian Gross, Štěpán Stejskal, Jan Hynek, Dominik Šubrt, Filip Sroller, Adéla Dušková, Aliáš Adamec (3. zápas)

zápasy:

Letohrad 1:2 Svitavy

střelci: Štěpán

Letohrad 2:7 Hlinsko

střelci: Oskar Novotný, Dominik Šubrt

Letohrad 8:2 Polička

střelic: 3x Adéla Dušková, 2x Sebastian Dušek, 2x Eliáš Adamec, 1x Štěpán Stejskal

V naprosto luxusním sobotním dopoledni pro většinu hráčů začala další etapa fotbalového života. Pro většinu kluků je toto první sezóna ve starší přípravce a tak bylo znát, že se musí prvně zžít s novým systémeme. V prvním poločas na nich bylo vidět nadšení a chuť bojovat, ale chyběla nám větší kvalita v útočné fázi. V druhém zápase bohužel u všech prvotní nadšení asi opadlo nebo za to mohla dlouhá pauza jelikož se na hřišti spíše vláčeli než bojovali a hráli fotbal, ale to vše napravili v posledním zápase kde předváděli i kvalitní akce a soupeře přehrávali ve všem a na výsledku to šlo vidět.