Finálový turnaj zimní ligy U13

 

FK Letohrad – SKP Moravská Třebová 1:4

FK Letohrad – FO Lanškroun 0:3

FK Letohrad – FK Mohelnice 4:0

FK Letohrad – FK Jehnědí 3:1

Na první jarní neděli se na naší UMT uskutečnil finálový turnaj Zimní ligy kategorie U13 (mladší žáci). Jednalo se o závěrečný čtvrtý turnaj série, která započala v listopadu a prosinci loňského roku, a pokračovala v únoru a březnu roku letošního. V letošním roce se nám podařilo zajistit výborné klubové obsazení z bližšího (Žamberk, Lanškroun, Choceň, Česká Třebová) i vzdálenějšího okolí (Zábřeh, Mohelnice, Rychnov nad Kněžnou, Jehnědí, Moravská Třebová).

Ve finálovém turnaji jsme nezačali dobře, první dva zápasy jsme podlehli favoritům z Moravské Třebové a Lanškrouna. V následujících dvou zápasech jsme porazili Mohelnici a Jehnědí, což nám v konečném součtu přineslo třetí místo a zisk bronzového poháru. Vítězem série se stal tým z Lanškrouna, který porazil ve finálovém zápase Moravskou Třebovou 3:2.

Výsledek je to celkem dobrý, ale s předvedenou hrou nejsme spokojeni. Po celé odpoledne nám vázla kombinace, vyprodukovali jsme mnoho nepřesných přihrávek, stále opakujeme stejné technické chyby. Góly jsme dokázali vstřelit převážně po střelách ze střední vzdálenosti. Máme na čem pracovat.

Velké poděkování patří všem trenérům mládeže, kteří série pro kategorii U13 i pro U11 připravili. Velmi nás zahřálo u srdce, když nám na závěr trenéři soupeřů poděkovali za pozvání a pochválili nás za bezvadnou organizaci.