FK OEZ Letohrad - SK CHRUDIM 6:1 (2:1) Sestava: Wendl - Strnad (48. Filip), Richtr (36. Macek), Faltus, Lorenc - Gello (50. Pokorný), Dostálek, Bednář - Černohorský (54. Procházka), Lukeš, Sedlák Branky: 14. Lorenc, 27. Lukeš, 42. Sedlák, 52. Černohorský, 60. Procházka, 66. Procházka (p) S novou posilou Karlem Bednářem z Jablonného n.O. a zm?nami v sestav? jsme p?ehráli zatím nejslabšího soupeře krajského přeboru. Soupe? ve druhém poločase zcela odpadl fyzicky a nebýt špatné koncovky, mohl odjet s dvoucifernou prohrou. První branku zápasu vstřelil v 14. min. ze skrumáže po rohu Lorenc - 1:0. V 18. min si vybrala slabší chvilku domácí obrana a hosté po střele z vápna vyrovnali - 1:1. Ve 27. min. si na centr Lorence nab?hl Lukeš a hlavou skóroval - 2:1. Ve druhém poločase se blýskl samostatnou akcí Gello a po jeho centru se ve skrumáži nejlépe orientoval Sedlák - 3:1. V 52. min. předložil Sedlák přihrávku ?ernohorskému, který z hranice vápna prostřelil brankáře - 4:1. V 60. min se po samostatné akci střelou z vápna prosadil Procházka - 5:1. Te?ku za zápasem napsal opět Procházka prom?n?nou penaltou za faul na Dostálka - 6:1. Komentá? dodal: Luděk Šedivý