FK LETOHRAD - MORAVANY - DAŠICE 2 : 0

Sestava: Jan Uhlíř, Matěj Krejčí, Alex Konečný, Ondra Rozlílek, Marek Adamec, Dominik Hejzlar, Matěj Hauf, Jakub Stejskal, Šimon Matějíček, Petr Vávra, Tom Halbrštát.

Náhradníci: Štěpán Šantrůček, Ondra Kulhánek, Prokop Novák, Dominik Švercl, Marek Mlynář, Tomáš Hubálek

V dohrávce 17.kola jsme na Svátek práce,,pozvali" hráče z Moravan.
Naše hra bohužel vypadala,jako bychom už slavili a proto 1. poločas skončil bez branek,dokonce i bez šancí!
Před tím druhým jsme v kabině připomněli naše zásady, které nám dělají výsledky,ale hlavně radost z výkonu a hry..
Chlapci se kousli a ,, autobus " před vápnem začal pomalu podléhat zkáze...
Od 60. minuty už jsme drželi otěže zápasu ve svých rukou a když Krejčí našel v 75. min. centrem zprava na první tyči Stejskala,vedli jsme 1 : 0 !
Další branku přidal Kuba po centru zleva od Šantrůčka,když napodruhé doklepl míč do sítě!
Soupeř tentokrát s obrannou taktikou neuspěl!