PROSETÍN - HOLETÍN --LETOHRAD 7 : 0

Sestava : Radek Pavlík, Dominik Hejzlar, Matěj Krejčí, Ondřej Rozlílek, Petr Vávra, Prokop Novák, Tomáš Halbrštát, Jakub Stejskal, Šimon Matějíček, Marek Mlynář, Ondřej Kulhánek

Náhradníci : Dan Třetina, Alex Gregor, Dominik Nastoupil, Jiří Sladký

Zápas na hřišti třetího týmu tabulky jsme v Holetíně začali sebevědomě, bohužel jsme velkou šanci zahodili!

Domácí jsme drželi dál od naší branky až do 27 . minuty.

Pak zpoza vápna vystřelili , Pavlas míč neudržel a pro útočníka už doklepnout míč nebyl problém. Za další tři minuty jsme z levé strany nechali projít domácí křídlo a ten nás trestal střelou na zadní tyč!

Těsně před poločasem jsme mohli snížit , jenže domácí brankář Prokopa v jasné šanci vychytal!

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním s výsledkem něco udělat! Po hezké kombinaci se do šance dostal znova Prokop, bohužel špatně nacentroval! To bylo z naší strany téměř vše... Ve zbytku zápasu nám chyběl pohyb, důraz, přesná přihrávka a někdy i trochu štěstí...

Domácí každou naší chybu tvrdě trestali,až nám bylo debutanta v naší brance líto!

To ještě pár šancí velmi dobře vychytal!

Konečný výsledek je krutý,ale soupeř byl zkušenější, vyzrálejší a zaslouženě vyhrál!

Velký dík patří všem borcům,nechali na hřišti vše!

Představení hráčů - Dorost U19

• Tomáš Hubálek