SKO Slavoj Vyšehrad FK OEZ Letohrad 1:1 /0:0/ Hlavní rozhodčí : Marek Janoch z Plzn? Asistenti : Václav Duda, Zdeněk Mudra Delegát svazu : Miroslav Schneider Divák? : 350 Branky : 1:0 vlastní Žák J.- 60 min., 1:1 Roztorgujev - 87 min. Žluté karty : 6:2 /Žák J., Roztorgujev/ Sestava domácích : Foferka, Pihera, Ohnsorg, Kristen, Toman, Ivan?ík, Kaše, Šedivka, Pláni?ka, Klíma, Kučera, St?ídání : 76 min - Ivan?ík Toman R., 90 min - Kaše Novosad, Sestava hostů : Kupka, Žák J, Volejník, Šedivý, Suchánek, Kroulík, Vacek, Vaniš, Čada, Roztorgujev, Aberle, St?ídání : 5 min. Aberle - Zahradník, 70 min. Kroulík - Dvo?ák, 82 min. Čada - Ulvr, Průběh utkání : Lépe do zápasu nastoupili hosté z Letohradu a celý první poločas udávali tempo hry. Již ve 2 min. střílel nad Vaniš. V 5 min. musel odstoupit zraněný kapitán hostů Aberle, kterého v útoku vystřídal Zahradník. V 15 min. střílí nad Roztorgujev. Ve 25 min. posílá balón z trestného kopu nad opět Vaniš. Ve 26 min. trefil z trestného kopu tyč Šedivý. Ve 28 min. postupuje sám na bránu Čada, ale jeho střelu golman domácích Foferka vyráží na rohový kop. Ke konci zápasu se osmělili také domácí, ale trestný kop Pláni?ky šel mimo tyče brány hostí. Druhý poločas byl naprosto odlišný od prvého a favorit z Letohradu vyklidil střed hřiště a bylo jen otázkou času, kdy inkasuje. V 50 min. Kupka chytá bombu Ivan?íka. V 57 min. chytil Kupka tutovku Klímy, který na něho postupoval zcela sám. V 60 min. se již ale domácí přece jenom do?kali. Po závaru před bránou Letohradu Kupka sta?il ještě reagovat na střelu Kristena, ale dobíhající Žák J. si vyražený míč srazil do vlastní sítě. V 65 min. si Roztorgujev nab?hl na trestný kop Vaniše, ale golman domácích si s jeho hlavičkou poradil. V 75 min. musel předčasně do sprch domácí Toman a to hosté využili k mohutné ofenzív?. V 83 min. ještě brankář domácích zázračně vyrazil Suchánkovu gólovou hlavu na rohový kop, ale v 87 min. musel již kapitulovat na bombu Roztorgujeva, který míč napálil z úhlu s velkou razancí. Konec zápasu zase vyzn?l pro hosty z Letohradu, ale ti již nedokázali strhnout vedení na svou stranu. Utkání nakonec skončilo spravedlivou plichtou.

• René Macek #6

• Tomáš Kabourek #11