Zápas jara Český Brod V sobotu 13.dubna čeká všechny fotbalové fanoušky v Letohradě velký svátek. Na domácím hřišti Přivítáme soupeře, který je naším pravd?podobn? jediným vážným konkurentem v souboji o vytoužený postup do ?FL. V?tšinu podzimu Český Brod vedl divizní tabulku, ale ve 14.kole vedení převzal náš tým. Od té doby hájíme postupovou pozici, v současné době s náskokem pěti bod?. Hrajeme o šest bod? Snadno si všichni umíme spo?ítat pro? o šest bod?. V případě výhry zvýšíme náskok na osm bod?. Jelikož potom bude chyb?t do konce soutěže 10 kol, z kterých hrajeme pětkrát doma t?žko by nás ještě n?kdo dokázal z první pozice sesadit, při naší skv?lé domácí bilanci 20 vítězství v ?ad?. P?ípadná remíza zachová současný rozdíl pěti bod? a šance otev?ené pro oba týmy. Prohra by znamenala snížení náskoku na dva body, v tuto chvíli by byl psychicky naho?e právě Český Brod. Dost spekulací, v??me našim hráčům, že s vydatnou podporou všech fanoušků na tribun? zápas jara zvládnou a vykro?í do poslední třetiny soutěže správnou nohou. FANS neponechávají nic náhod? D?ležitost zápasu si uv?domují samoz?ejm? i FANS, kteří vypsali a vyv?sili dvojnásobný po?et plakát? než je obvyklé před jiným domácím zápasem. Naši chlapci budou pot?ebovat i silnou podporu v hledišti proti nejsiln?jšímu soupeři a tak spoléháme i na vás fanoušky na tribun?, že nám pom?žete a vytvo?íte krásnou atmosféru, která by d?ležitosti zápasu jist? velmi slušela. P?ejeme si, aby si s námi celý stadion zazpíval naše oblíbené Heja Letohrad ! Každý hlas je slyšet, p?ij?te mezi FANS !!! Roudnice p?íkladem Velmi podobné utkání akorát v opa?ném gardu se hrálo v divizní skupin? B minulý týden v Roudnici nad Labem. Zde hostil druhý tým tabulky Roudnice naši starou známou Sib?inu, která vedla o 4 body. Roudnice zvítězila 1:0 a snížila náskok Sib?iny na jediný bod. P?íkladem pro nás by nemělo být snížení náskoku, ale výhra domácího celku a především skv?lá návšt?va 1400 divák?, myslím, že máme co dohán?t, uvidíme. Vzájemná bilance pro nás S Českým Brodem jsme sehráli již sedm divizních zápas?, čtyřikrát venku a t?ikrát doma. Doma máme 100% úsp?šnost při t?ech výhrách, venku jsme jednou vyhráli, jednou prohráli, dvakrát remizovali. Získali jsme s tímto soupeřem celkem 14 bod? při kladném skore 19:10. Chlapci, jen tak dál. Jedeme do Velimi Pokud chcete povzbudit náš tým na hřišti soupeře neváhejte a je?te s námi. V neděli 21.dubna zajíždíme na utkání do Velimi ( větší obec mezi Kolínem a Pod?brady ). Odjezd z parkovišt? u hřiště v 13.15 hodin, cena zájezdu 60,- K? / osoba. Bližší informace u FANS Letohrad ( R.Suchomel). Fand?te FK OEZ Letohrad s nejlepšími fanoušky divize C FANS Letohrad D?kuji Romanu Suchomelovi za tento Příspěvek.

• René Macek #6

• Petr Štěpán #14