FK OEZ Letohrad Zenit Čáslav 3 : 0 /1:0/ Hlavní rozhodčí : Navara z Pod?brad Asistenti : Junek z Prahy Moudrý z Prahy Delegát svazu : Šolc z Hradce Králové Divák? : 550 Branky : 26. Min. Aberle 1:0, 51. min. Zahradník 2:0, 52. min. Volejník 3:0, Žluté karty : 4:4 /Žák M., Žák J., Aberle, Kulhavý/ Sestava hostů : Malík, Hubka, Si?ínek, Herout, Vébr, Linhart, Kyral, Antoš, Peterka, Štainz, Truksa, St?ídání : 46. Min. Herout Sedlá?ek, 54. min. Kyral Drbohlav, Sestava domácích : Kupka, Lorenc, Žák M., Kulhavý, Veselý, Chvojka, Dvo?ák, Volejník, Zahradník, Aberle, Čada, St?ídání : 60. Min. Dvo?ák Žák J., 77. min. Chvojka Ulvr, 85. min. Aberle Šimerda, Průběh utkání : Již v 7. Min. byl evidentn? v pokutovém území podražen Zahradník, ale píš?alka rozhodčího Navary z?stala němá. V 10. Min. trestný kop Veselého končí ve zdi bránících hráčů hostí. Velký tlak domácích vyústil v břevno po hlavi?ce Aberleho ve 20. Min. Ve 22. Min. golman hostů likviduje tutovku Aberleho. Ve 26. Min. si na krásný centr Dvo?áka nasko?il agilní Aberle a míč z jeho hlavy skončil v levém horním r?žku brány hostů. Poločas končí 1:0 pro domácí. Druhý poločas začali domácí drtivým tlakem a bylo jen otázkou času, kdy padne branka. V 50. Min. Dvo?ák ideáln? uvolnil Zahradníka, ale jeho střela skončila pouze na tyči hostující svatyn?. V 51. Min. měl 100% šanci Čada, kterého střelu ještě brankář hostů sta?il vyrazit k domácímu Zahradníkovi a ten na 2x s pomocí teče a jednoho z obránc? hostí dává na 2:0 pro domácí. Neuplynula ještě pomalu ani minuta, když po akci Čady dává na 3:0 Volejník. V 67. Min. měl na kopa?ce další gól Čada, ale nedal. V 79. Min. a 89. Min. měl ještě velmi dobré p?íležitosti domácí střídající Ulvr, ale branka již nepadla a tak domácí Letohrad celkem bez větších problém? porazil hosty z Čáslavi 3:0. Domácí zahráli velmi doběe a tímto se tak trochu rehabilitovali za blamáž na Olympii. Po konci zápasu byl trenér hostů požádán o zhodnocení zápasu, ten však toto rezolutn? odmítl.