Satoria – Skalický, Macek, Kail, Šponar, Chládek (79. Pokorný), Nágl, Zbudil, Faltus (88. Škorpil), Kabourek (79. Stejskal), Hiller (86. Štusák)

Kouba – Vymetal, Zach, Novák, Krátký, Talácko, Kozák (69. Krčil), Netolický, Novotný, Čermák (85. Koutský), Dostál (69. Horáček)

Branky (včetně času)

47. Netolický – 21. Macek, 40. Hiller, 69. Nágl

Hodnocení trenéra

Do Skutče jsme jeli s jasným cílem, odvézt tři body. Do utkání jsme vstoupili dobře a měli územní převahu, avšak bez gólu. Odpovědnost na sebe ve 21. minutě vzal Macek, který z pozice stopera vyvezl míč a jeho nechytatelná dělovka z 25 metrů skončila až v síti – 0:1. Pořád jsme byli aktivní, vytvářeli závary před Koubovou brankou, ale ne a ne dát druhý gól. Soupeř dřel, bojoval a výsledkem byla gólová šance Dostála, kterou bravurně zlikvidoval Satoria. Ve 40. minutě dlouhý aut Kaila prodloužil Nágl, na což reagoval Hiller a zády k brance pohotově zakončil – 0:2. Do kabin jsme odcházeli v pohodě.

To bychom ale nebyli my. Hned v úvodu druhého poločasu jsme si neodpustili pár drobných chyb a domácí je využili Netolickým, který šel nebojácně do šestnáctky a křížnou střelou snížil – 1:2. Hra se vyrovnala. Uklidnila nás až 69. minuta. Na Kailovu dobře zahranou standardní situaci naběhl Nágl, ten nejprve hlavičkoval do domácího brankáře, ale v dorážce na druhý pokus se nemýlil a stanovil konečné skóre – 1:3.