Kalousek – Skalický, Macek, Kail, Šponar, Chládek (74. Pokorný), Nágl, Zbudil (90. Škorpil), Faltus, Kabourek (74. Klimek), Hiller (87. Štusák)

Hubálek – Kubín (55. Šimek), Bartoš (87. Žďárský), Řehák, Stejskal, Mach, Kočí, Popelář, Leníček (64. Rejda), Kozák, Šafránek

Branky (včetně času)

21. Nágl, 31. Faltus, 86. Faltus – 70. Kozák

Hodnocení trenéra

Od začátku utkání jsme byli aktivnější a tlačili se před branku soupeře. Ve 21. minutě se ve skrumáži po rohovém kopu nejlépe orientoval Nágl – 1:0. Pokračovali jsme v tempu. Z 25 metrů dvakrát pálil nepřesně Kabourek. Ve 31. minutě Kail našel dlouhým míčem Faltuse, který se individuálně prosadil v souboji jeden na jednoho a zakončil přesně - 2:0. Do přestávky nás mohl uklidnit Zbudil, ale jeho střelu vytěsnil Hubálek na břevno. Další gólové zakončení Chládka bylo zblokováno.

Ve spalování šancí jsme pokračovali i ve druhém poločasu. Další gólovku zahodil jinak skvěle hrající Faltus. A jak to tak ve fotbale bývá, soupeř z ojedinělé šance snížil střelou Kozáka na 2:1. Ústečtí ožili a chtěli vyrovnat. Síť však rozvlnil domácí hráč Faltus a v 86. minutě stanovil konečné skóre – 3:1.

I přes sympatický výkon hostů zůstávají tři body zaslouženě doma.