Satoria – Skalický, Macek, Kail, Šponar (73. Dvorský), Kyllar (46. Hauf), Nágl, Zbudil, Faltus, Štusák (57. Klimek), Hiller

Javorski – Roček, Chvala, Lukas, Řehák, Kovařík, Jedlička, Vodák, Prokop, Ujec (76. Sochůrek), Knotek (90. Černý)

Branky

44. Prokop – 81. Faltus

Hodnocení trenéra

Naše hra postrádala lehkost. V předfinální fázi jsme byli zbrklí a nepřesní.

Vyložených šancí jsme měli pramálo. Těsně před přestávkou jsme v defenzivě opět vytvořili individuální chybu a soupeř otevřel skóre – 1:0. V 81. minutě nás po přihrávce Hillera z nesnází vysvobodil individuální akcí Faltus. Jeho střela z dvaceti metrů byla nechytatelná 1:1. Chvilku na to jsme mohli jít do vedení. Hiller přenesl hru na volného Haufa, který v gólové šanci mířil nepřesně. Hned v zápětí otřel míč o spojnici domácí Kovařík. V 89. minutě nás poslal do vedení Macek, ale pískal se (velice sporný) ofsajd. V kontextu celého utkání jsme si více bodů nezasloužili, nestačí hrát dvacet minut z devadesáti.