FK OEZ Letohrad B - Dob?íkov 1 : 1 (1:0) Sestava: Pěnička - Špona, Peřina, Kail (79. Kvapil), Goziga, Melichar, Hundák (65. Jiroušek), Kempf, Myšák, Kočí (71. Svoboda), Remeš Branka: 28. Melichar Žluté karty: 3:1 Divák?: 150 První poločas se odehrál na polovin? hostí, kteří p?ijeli s obrannou taktikou. Domácí nevyužili n?kolik brankových p?íležitostí. Šance propásli Remeš, Hundák a Kočí. Z první půle stojí za zmínku pouze Melicharova branka z 28. minuty, když se trefil po rohu Hundáka. Hosté za první poločas prakticky neohrozili domácí branku. Ve druhém poločase hosté p?idali na důrazu a na bojovnosti. Povedlo se jim také vstřelit vyrovnávací branku, když se z přímého kopu trefil Horní?ek. Zbytek utkání už domácí dohráli v k?e?i a nedokázali p?ekonat obranný val hostí. Převzato z www.denik.cz