Prachovice - Letohrad B 3:4 Sestava: Branky: 3. Melichar, 32. Svoboda, 74. Remeš, 83. Peřina Oba týmy začaly útočn? a již ve 3. minutě šli hosté do vedení gólem Melichara. Za necelé dvě minuty však Hrdli?ka vybojoval míč, přesn? p?ihrál Kočínkovi a bylo srovnáno. Úto?n? se hrálo i nadále a úspěšnější byli domácí, kteří se ve 14. minutě ujali vedení brankou Budínského, kterému přesn? p?ihrál Sam?enko. Další šance Götze a Kočínka byly neúsp?šné, a tak hosté ve 32. minutě trestali - Svoboda srovnal na 2:2. Úto?ný fotbal se hrál i ve druhém poločase. Oba týmy v začátku nedotáhly slibné p?íležitosti do konce, a tak se skóre měnilo až v 62. minutě. Hrdli?ka po individuální akci našel Götze, který si již věděl rady - 3:2. Poté mladý celek hostí p?idal a výsledkem bylo v 74. minutě vyrovnání, kdy se trefil Remeš. V 80 minutě musel pro zranění odstoupit pilí? domácí obrany Teplý, ?ehož Letohradští dokázali využít sedm minut před koncem ke vstřelení vedoucího gólu, jehož autorem byl Peřina. Domácí se v záv?ru snažili o vyrovnání, ale hosté své vedení již udrželi. Prachovi?tí by si za bojovný výkon a p?evedenou hru alespo? bod zasloužili. Převzato z: www.denik.cz