FK OEZ Letohrad B - Stolany 3 : 0 (0:0) Sestava: Pěnička - Šponar, Šedivý, Kempf (77.Vacek), Peřina - Hundák, Kvapil, Gloziga (61.Vaniš), Kail - Kočí, Gerža (70.Svoboda) Branky: Gerža 2x, Kočí Žluté karty: 1:1 Divák?: 150 Převzato z www.denik.cz Domácí mužstvo posílilo o n?kolik hráčů z třetiligového áčka, takže utkání bylo pln? v režii domácích. V prvním poločase měli ale Letohradští „rozštelovaná“ míčidla, protože trefovali pouze brankovou konstrukci. Ty? napálil Gloziga, břevno nastřelil Kočí. Ve druhé půli se hned zkraje po rychlém protiútoku Hundáka trefil přesn? Gerža - 1:0. Po hodině hry unikl po křídle Gloziga, p?ihrál před branku Kočímu, jenž p?idal druhou branku. Na 3:0 dával opět Gerža. Hosté mohou být rádi, že si neodvezli větší p?íd?l, protože své obrovské šance neproměnili ještě Kočí s Kvapilem.