Lanškroun - FK OEZ Letohrad B 0 : 1 (0:1) Sestava: Jaroš - Šponar, Šedivý, Peřina, Kail -Vacek, Kvapil, Kuchta (45. Hundák), Gloziga - Svoboda (60. Šťovíček), Myšák (45. Kočí) Branka: Vacek Hosté, v jejichž sestav? se objevil kanonýr s vlhkým střeleckým prachem Myšák, měli v úvodní půli mírnou územní převahu, ale do vyložených šancí se nedostávali. Vedoucí trefa Letohradu, a jak se později ukázalo jediná branka utkání, byla sice dílem Vacka, ale tomu hodně pomohla paní Št?st?na. Nepovedený centr skončil za zády domácího brankáře Wendliga. Vyrovnat mohli domácí Šilarem, jenže gólman Jaroš jeho pokus za ?áru nepustil. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná. Lanškrounu se však remízovou branku vstřelit nepodařilo. V záv?ru pak ještě Wendlig musel krýt střelu Hundáka. Utkání by spíše než výhra Letohradu slušela remíza. Převzato z www.denik.cz