FK OEZ Letohrad B - Živanice 0 : 5 (0:3) Sestava: FK OEZ Letohrad B: Jaroš - Peřina, Šponar, Kail, Gloziga - Řehák (46. Šavrda), Vacek, Šedivý, Kvapil - Svoboda (71. Fišer), Myšák (46. Kočí) Sokol Živanice: Hlouš - Hrmo, Fer?ák, Vrážel, Michal - Podlipný Mocanu, Hanovec (46. Kova?ík) - Machá?ek (73. Ha?ko), J?n (46. ?erník) Žluté karty: 0:3 Divák?: 180 Žádný z divák? po první půli nepochyboval o prvním místě Živanic v tabulce. Hosté v úvodní půli kralovali. Nejprve se ujali vedení brankou Mocana, které předcházel komunika?ní šum brankáře Jaroše s obráncem. Živanice i po vedoucí brance bušily na letohradská vrata. Sedlák ani J?n však nemíčili přesn?. Druhý jmenovaný si ale dal repete a nikým neobsazený hlavou zvyšoval na 2:0. Největší šanci měl Letohrad ve 30. min. Myšák obešel dva hráče, doběe vystřelil, brankář jeho střelu vyrazil ke Kvapilovi, jehož dorážku zastavila ruka obránce hostí. Penalta se ale nekonala. V nastavení první půle potom podtrhl její ú?et Mocanu, když dal na 3:0. Druhá půle se již jenom dohrávala. Živanice si ji přesto dokázaly osladit dv?ma góly. Převzato z www.denik.cz