Ústí n. O. - FK OEZ Letohrad B 2 : 0 (0:0) Sestava: Pěnička - Šponar, Šedivý, Peřina, Gloziga - Vacek, Kail, Kvapil, Jedlička (59. Kalát) - Šťovíček, Svoboda Fotbalisté nastoupili na špatný terén, který jen p?ipomínal fotbalový trávník. V Průběhu zápasu se navíc plocha dokázala zm?nit na ukázkové oraništ?. Domácímu Ústí to ale příliš nevadilo. Od úvodních minut se do Letohradu zakouslo a převahu z prvních dvaceti minut povýšilo na místy drtivý tlak. Hosté se však celý první poločas dokázali ubránit. P?ežili šance Motla, Jirouška, Flídra i Borka. Posledn? jmenovaný navíc ještě stihl zazdít krásný centr Tomáška, když stál n?kolik krok? od branky, ale střílel vedle. Obraz hry se neměnil ani ve druhé půli. A zdálo se, že bude pokračovat festival zma?ených šancí před letohradskou brankou. Flídr po dlouhém autu míčil vedle. Branky se ale diváci přeci jen do?kali. Centr Jirouška hlavičkoval Borek do břevna, odražený míč napálil Motl do brankáře, ale obrana ho pustila k následné dorážce a vstřelil vedoucí branku - 1:0. Letohrad se k jedinému ohrožení branky dostali v sedmdesáté minutě, kdy se dostal do blízkosti brankáře Ústí Krátkého Svoboda, ale jeho pokus byl sražen na roh. Domácí p?idali uklid?ující pojistku v 84. min. Borek vysunul Janouška, a ten do prázdné branky zvýšil na kone?ných 2:0. Převzato z www.denik.cz