Svitavy - FK OEZ Letohrad B 1:2 (1:1) Sestava: Pěnička - Šponar, Peřina, Kail, Gloziga - Vacek (78. Svoboda), Řehák, Šťovíček (16. D. Stejskal), Kvapil - M. Stejskal, Fišer Branky: 39. Br?na - 15. Fišer, 86. Kvapil z pen. Rozhodčí: Cach (Chrudim) Divák?: 230 Ve Svitavách se hrál zajímavý fotbal plný šancí. V 5. min. ještě Kavalír vychytal únik M. Stejskala, ale domácí obrana se nevyvarovala další chyby a Fišer ji po čtvrthodině trestal - 0:1. Svitavští se z tohoto úderu chvíli dostávali, ale postupně získali územní převahu. Ve 35. min. těsně překopl Čížek a brzy poté bylo vyrovnáno, když právě Čížek ideáln? narazil nabíhajícímu Br?novi, a ten sám před Pěničkou nezaváhal. Nástup do druhé půle pat?il domácím, ale nejprve Stenzl a po něm Čížek ve vyložených pozicích selhali. „Aby nás to nemrzelo,“ neslo se mezi fanoušky a jejich obavy se naplnily. Ješt? n?kolikrát se mohlo na obou stranách m?nit skóre, v záv?ru se však vše schylovalo k remíze. Ješt? byl ale p?ipraven blesk z ?istého nebe: čtyři minuty před koncem Jukl stáhl protihráče ve vápně, k penaltě se postavil Kvapil a Letohrad přišel k vítězství, ani nevěděl jak. Převzato z www.denik.cz