FK OEZ Letohrad B - Polička 8 : 2 (4:0) Sestava: FK OEZ Letohrad B: Jaroš - Peřina, Šponar, Kail, Gloziga (46. Vacek) - Hundák, Havrda, Šedivý (63. Šťovíček), Kvapil - Fišer, Myšák (46. Svoboda) Polička: Vopa?il - Jílek, Král, Zaal, ?ípa - Ková? (32. Škoda), Petr, Zv??ina, V. Král - Opršal, Soukal Branky: 40., 58. a 70. Fišer 3, 22. a 66. Hundák 2, 24. Myšák, 42. Gloziga, 52. Havrda Divák?: 150 Letohrad nadělal z Poličky sekanou. Za domácí tým nastoupilo n?kolik hráčů, kteří měli v nohách neúspěšný dopolední boj s rezervou pražské Slavie a chut? do fotbalu měli nejspíš stále dost. Hosté hráli do dvacáté minuty vyrovnaný zápas, jenže se po chyb? v jejich obran? prosadil Fišer a potom to šlo s jejich akciemi hodně z kopce. Do poločasu inkasovali ještě t?ikrát. Ve druhé půli se nezměnilo vůbec nic a střelecké manévry domácích pokračovaly. Další čtyři trefy za sebou Poli?ce utkání hodně znechutily. V záv?ru zápasu Polička dokázala díky Královi skóre alespo? lehce zmírnit na 8:2 pro Letohrad B. Převzato z www.denik.cz