Letohradský Jiří Valta odmítá, že by brečel. Výkon rozhodčího v minulém zápase mu spíš pořádně leží v žaludku

Rezervní týmy bývají většinou plné fyzicky nabušených mladíků, kteří se snaží trenérům dokázat, že by měli patřit do prvního týmu. „Zápas to určitě bude hodně rychlý a běhavý,“ souhlasí letohradský trenér Jiří Valta a pokračuje: „Tesla navíc vyhrála 3:0 ve Skutči a dá se říci, že má splněno.“ Letohrad se navíc opět bude muset obejít bez posil z prvního týmu. Navíc se Valtovi zranil výborný technik Hundák a kouč očekává, že i Kvapil bude mimo, protože vyfasuje trest za červenou kartu z minulého zápasu.

Po minulém zápase ve Třebové nebyl Valta spokojen s hlavním rozhodčím utkání a zlost ho neopouští ani po týdnu: „Jsme spokojení, že jsme uhráli remízu. Nechci nijak brečet ani naříkat, ale hrubě se mi nelíbí, jak rozhodčí utkání vedou. Těžko potom můžete s hráči něco dělat, když vidíte, co se děje.“ Valta navíc vzpomíná i na loňskou sezonu, kdy si byl zahrát za rezervu v Poličce a sudí tam podle jeho názoru pískal rovinu, která se „lehce“ nakláněla: „To byl úplný vrchol všeho. Já také chci po hráčích, aby nesimulovali a zbytečně nepadali. Chci disciplínu, ne aby se vyjadřovali k rozhodčím.

Převzato z www.denik.cz

Představení hráčů - B muži