FK OEZ Letohrad – Tesla Pce B 1 : 2 (1:1)

Sestava: Pěnička – Hynek, Valta, Melichar, Peřina – Jiroušek, Uhlíř (46. Svoboda), Remeš, Petr – Černohous, Fišer

Rozhodčí: Odehnal (Hradec nad Svitavou)

ŽK: 1:2

ČK: 1:0 (88. Valta)

Diváci: 150

Domácí celek měl do zápasu povedený vstup. Už ve 2. min. otevřel skóre po centru Hynka hlavou Fišer. Od desáté minuty se však hra vyrovnala a své útočné choutky začali předvádět i hosté. Netrvalo dlouho a dočkali se také vyrovnání. Domácí brankář neudržel míč a Baldrych dal ve 20. min. pohodlně na 1:1.

Po změně stran měli nejprve šanci zlomit vedení zpět na svou stranu Letohradští, když gólman Pardubic chytil míč od svého spoluhráče a pískala se malá domů. Letohrad síť ale nerozvlnil. Z té museli míč lovit domácí v 69. min., když se hlavou prosadil po rohovém kopu opět Baldrych – 1:2. V závěru měli domácí šanci, když se míč toulal ve skrumáži před brankou hostí, ale nikdo ho nedokázal usměrnit kýženým směrem. Dvě minuty před závěrečným hvizdem byl ještě vyloučen domácí hrající trenér Valta, který použil poslední možný prostředek k zastavení unikajícího útočníka a bohužel pro něho byl nedovolený, stáhl ho k zemi.