FK OEZ Letohrad B : TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:0 Dne 14.09.2008

FK OEZ Letohrad B : TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:0 (1:0)

Sestava: Pěnička – Šponar (79. Melichar), Valta, Peřina, Kail – Kříž, Hundák, Stejskal D., Řehák, Kvapil (90. Petr) – Remeš (90. Svoboda T.)

Branka: 7. Šponar

Žluté karty: 0:2

Utkání divizní úrovně viděli diváci v Letohradě. Domácí začali utkání aktivně a již v 7. minutě slavili první úspěch po dalekonosné ráně Šponara 1:0. Pak se osmělili hosté a nebezpečnou hlavičku Dostála chytá Pěnička. Ve 22. minutě srazil Remeše v pokutovém území golman Krátký, ale píšťalka sudího zůstala němá. Ve 30. minutě protáhl Krátkého Kříž. Ve 34. minutě zastavuje Krátký ránu Valty jen s vypětím všech sil. Ve 41. minutě pálí nejlepší hráč Ústí Dostál a jeho ránu vyráží Pěnička na roh. Druhý poločas začali hosté náporem, ovšem nedokázali se trefit mezi tři tyče. Hra se v průběhu druhého poločasu přelévala z jedné strany na druhou a zakončovalo se hlavně z větších vzdáleností, ovšem Kvapil, Remeš ani Hundák branku netrefili. Závěrečný tlak Ústí branku nepřinesl, když ránu Borka v nastaveném čase tlumí Pěnička v náruči.