TJ Svitavy : FK OEZ Letohrad B 3:1 Dne 7.9.2008

TJ Svitavy : FK OEZ Letohrad B 3:1 (1:0)

Sestava: Jaroš – Šponar, Melichar, Peřina, Kail – Černohous, Valta, Kvapil, Petr – Svoboda T., Remeš

Branky: 28. Jelínek, 73. Čížek, 85. Brůna – 77. Černohous

Žlutá karta: Valta

Kvalitní duel vedený z obou stran ve vysokém tempu se divákům líbil. Hostům patřil úvod, v 17. min. se ve stoprocentní šanci ocitl Svoboda, vyběhnuvšího Lampárka ale nepřekonal. O deset minut později se hlavou zblízka prosadil O. Jelínek a od té chvíle byli Svitavští lepší, ovládli střed hřiště, avšak z několika závarů nic nevytěžili.

Po změně stran pokračovala dramatická bitva, hra se přelévala mezi vápny a i když se tutových šancí nezrodilo mnoho, bylo na trávníku stále rušno. V 74. min. se o parádní moment postaral po Brůnově rohu domácí Čížek, z „voleje“ umístil balon mimo Jarošův dosah – 2:0. Za dvě minuty už hostující gólman Čížka vychytal a hned vzápětí vykřesal naděje rezervy dorážkou Šponar. Ovšem v 84. min. utnul pochybnosti Brůna, na hranici šestnáctky se nerozpakoval a krásnou trefou k tyči pečetil zasloužený stav.