Vysoké Mýto - FK OEZ Letohrad B 3:1 (2:1) Trené?i obou mužstev provedli ve svých sestavách velmi podobný tah, zavilé obraná?e postavili na hrot útoku: Letohrad Kovandu, Mýto Bartoše. A jak se později ukázalo, byl to v obou p?ípadech výborný tah. Už ve 12. minutě Kovanda střelou přes hlavu poslal "padající list" a ten doplachtil přesn? do šibenice domácí brány. Vysokomýtští nedeprimováni na soupeře p?itla?ili a vynutili si mírnou herní převahu. Ve 22. minutě byl faulován Podmajerský, trestný kop zahrával z dvaadvaceti metrů Podroužek a střelou k tyči vyrovnal. Po rohu Podmajerského hlavičkoval Pokorný těsně vedle. V poslední minutě poločasu byl faulován s velkou chutí hrající Bartoš. Mí? nacentroval Podmajerský a Bartoš hlavičkou poslal domácí do vedení. Aktivitu z první půle nechali domácí v kabin? a hosté toho po přestávce využívali. Matoušek si poradil s dobrou střelou Plašila a odvrátil i n?kolik nebezpečných centr?. V 55. minutě hosté hrub? chybovali, malou dom? brankář Pěnička namazal na nohu nabíhajícího Bartoše a ten snadno zvýšil na 3:1. Hosté si pak vypracovali šance, tu největší měl v 86. minutě Kovanda, ale brankář Matoušek jeho trestný kop vytáhl na roh. p?evzato z www.orlickenoviny.cz