FK OEZ Letohrad B - Skuteč 4:1 (1:1) Sestavy: Domácí: Pěnička - Peřina, Plašil, Kempf, Vrbický - Ladislav Majvald (46. Svoboda), Jan Kvapil, Vacek, Aleš Majvald (46. ?ermák) - Fišer (63. Paulus), Kovanda Hosté: Holcman - Pešek, Machá?ek, Škorpík (46. Forstner), Roman Vodvárka -Mareš, Haman, Vágner (46. Pavlík), Cepl (84. Drahoš) - František Vodvárka, Hájek Branky: Fišer 3, Kempf - Haman Rozhodčí: Janata (Pardubice) ŽK 2:3 Divák? 150 Již ve 13. minutě se domácí ujali vedení, když se ve vápně uvolnil Fišer a k?ížnou střelou nedal brankáři šanci. V 15. minutě hosté po centru ze stran-dardní situace vyrovnali Hamanem. Po zbytek prvního poločasu se hrál vyrovnaný fotbal mezi šestnáctkami. Domácím se podařil raketový nástup do druhé půle, kdy po dvou krásných akcích v rozmezí dvou minut zvýšili na 3:1. Autorem obou gól? byl Fišer, který tak dovršil hattricku. Letohradští pak předvád?li pohledné akce, kterým ale chyb?lo přesné zakončení. V 60. minutě po faulu na Fišera proměnil na?ízený pokutový kop nadvakrát Kempf, když první střelu gólman Holcman vyrazil, proti dorážce téhož hráče byl však bezmocný. p?evzato z www.orlickenoviny.cz