Letohtad B - Vysoké Mýto 5:1 (1:0) Sestava: Pěnička - Peřina, Majvald A., Loufek, Kail(80.Šťovíček) - Majvald L., Kvapil, Jiroušek, ?ermák - Stejskal(46.Gerža), Fišer(46.Kočí) Branky: Gerža 2x, Stejskal, ?ermák, Jiroušek Žluté karty: 2:2 Úvod zápasu vyšel lépe hostům, kteří n?kolikrát ohrozili naši branku, ale branka? Pěnička vše vy?ešil. Postupem času jsme i my vyslali n?kolik nepřesných střel na branku hostí (Fišer, Stejskal 2x, Kvapil). Nejblíže gólu jsme byli ve 22.minutě, kdy se objevil před hostujícím branka?em osamocený Fišer, ale ten vyrazil jeho střelu na roh. Až ve 32 minutě unikl po křídle Majvald L., ideáln? odcentroval na Stejskala, který z malého vápna prostřelil golmana hostů 1:0. Do druhého poločasu nastoupila nová útočná dvojice Gerža, Kočí a prvn? jmenovaný si v 52.minutě udělal z obránc? slalomové tyče a zvýšil na 2:0. Poté se hosté vrhli do útoku a v 65.minutě snížili, když tresný kop z 35m prolétl celým pokutovým územím a skončil v naší síti. V 75.minutě nás uklidnila krásná střela ?ermáka ze 16 metrů 3:1. Za dalších 5 minut předvedl krásnou individuální akci Jiroušek a střelou k tyči nedal hostujícímu branka?i šanci. V 87.minutě branka? hostí špatně vyboxoval míč a Gerža do prázdné branky uzavřel skóre utkání na 5:1.