Skuteč - FK OEZ Letohrad B 2:1 (2:1) Sestava: Pěnička - Vrbický, Majvald A., Loufek, Mikyska - Svoboda, Kvapil, Zeman, ?ermák - Šťovíček, Pa?ínek Branka: 45.Pa?ínek K utkání jsme odjeli pouze s 11 hráči, což se projevilo na našem výkonu. Domácí vstoupili do utkání náporem a b?hem prvních 10 minut měli 3 gólové šance.Dv? chytil Pěnička, ale na třetí v 10 minutě už nesta?il. V 25.minutě jsme si vytvořili šanci i my, když šel Zeman sám na domácího brankáře, ale vystřelil těsně mimo.V 30.minutě domácí vstřelili druhý gól, po krásné střele z 20metrů. V poslední minutě prvního poločasu odcentroval Svoboda a Pa?ínek nedal domácímu branka?i šanci 2:1. Druhý poločas měli domácí převahu, ale všechny jejich šance pochytal výborný Pěnička. Naše mužstvo si ve druhém poločasu vyloženou šanci nevytvořilo, domácího brankáře vystrašilo jen n?kolik střel z dálky, v?tšinou nepřesných.