Moravany - FK OEZ Letohrad B 2:3 (0:0) Sestava: Kasabov - Peřina, Rompotl, Loufek, Mikyska (90.Majvald A.) - Hundák, Kvapil, Kempf, Jiroušek - Čada, Kočí (87.Svoboda) Branky: vlastní, Kvapil, Čada Žluté karty 2:2 První poločas jsme neodehráli příliš doběe, bez větší šance a jenom díky výbornému Kasabovovi byl stav po první půli 0:0. Po důrazné domluv? v kabin? mělo p?ijít ve druhém poločase zlepšení, ale 50. minuta znamenala pro nás šok, když domácí b?hem minuty vstřelili dvě branky (první ovšem z jasného ofsajdu). To byla pro naše mužstvo t?žká rána, ze které se však brzy vzpamatovalo a v 60.minutě Kempf?v dlouhý aut skončil až za zády překvapeného domácího brankáře. Za dalších 8 minut už bylo vyrovnáno, když se ocitl sám před brankářem Kvapil a nedal mu šanci. V t?chto chvílích sme domácí jasně přehrávali a vytvářeli si další šance. Hundákovu d?lovku vyrazil skv?le domácí brankář a Jiroušek trefil tyč. Až v 80. minutě po dalším rychlém protiútoku do rozhozené domácí obrany Kočí obešel domácího brankáře, z úhlu odcentroval a Čada ze dvou metrů nemohl netrefit prázdnou branku 2:3. V záv?ru jsme si již první jarní vítězství na hřišti soupeře s p?ehledem pohlídali.